Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční setkání s představiteli Ministerstva obrany

18. 12. 2017

Ve čtvrtek 14. prosince se za účasti náčelníka Generálního štábu AČR armádního generála Josefa Bečváře, ředitele odboru pro válečné veterány MO plukovníka gšt. Eduarda Stehlíka a dalších představitelů resortu obrany konal ve Vojenském kostele sv. Jana Nepomuckého v Praze tradiční vánoční koncert Vojenského uměleckého souboru Ondráš.


Ten je každoroční příležitostí k setkání představitelů Ministerstva obrany a Generálního štábu AČR s válečnými veterány a účastníky národního boje za osvobození.

dsc02488a.jpg

Orchestr lidových nástrojů pod vedením Jaromíra Kučery spolu s pěveckými sólisty a dívčím sborem si pro návštěvníky připravil nevšední koncert s názvem Čas vzácný přišel.

Čas Adventu a nadcházejících Vánoc vděčným posluchačům, kteří zaplnili kostel do posledního místa, zpestřili nejen vystoupením, ale také následným společenským setkáním v Domě armády Praha.

Zde jim armádní generál Josef Bečvář a plukovník Eduard Stehlík jménem ministryně obrany Karly Šlechtové popřáli příjemný adventní čas a především mnoho zdraví do nového roku 2018. K přání se přidal i ředitel Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení Václav Studený.

dsc02526a.jpg

Členové Leteckého spolku Praha ( na fotografii s plk.Virtem, velitelem posádky Praha) se tradičně této akce zúčastnili. Ve fotogalerii s názvem Vánoční setkání s představiteli MO -2017, najdete dobrou náladu při písničkách cimbálové muziky Ondráš.